elektronicznyswiat.pl

Elektronika i Multimedia

iphone 12
Multimedia

Jakie etui wybrać na iPhona 12 pro max?

Uszkodzenie iPhona wiąże się z poniesieniem dużych kosztów jego naprawy. Warto więc wcześniej pomyśleć o zabezpieczeniu smartfona przed zalaniem i urazem mechanicznym. Jego obudowa wykonana jest ze szkła i każdy upadek może się zakończyć potłuczeniem urządzenia. Aby temu zapobiec, warto kupić etui skórzane na iPhone 12 pro max oraz szkło hartowane na wyświetlacz. 

Akcesoria Apple

Produkty firmy Apple są wykonane z niezwykłą starannością i dbałością o najmniejszy szczegół. Etui to najczęściej sprzedawane akcesoria, a ich oferta jest bardzo szeroka i obejmuje modele wykonane z silikonu, skóry oraz wytrzymałego plastiku. Dostępne są także pokrowce chroniące tylko boki i tył telefonu oraz z zamykaną klapką. Silikonowy case na tył telefonu jest bardzo wygodny, ale nie chroni wyświetlacza. Ten model jest przeznaczony przede wszystkim dla osób, które często korzystają z wyświetlacza.

Nad zakupem etui skórzanego na iPhone 12 pro max będą się zastanawiały osoby ceniące sobie elegancję, klasykę i luksus. Pokrowiec jest ręcznie robiony i ma dopracowany każdy szczegół. Jest to produkt wykonany z licowej skóry naturalnej najwyższej jakości. Z kolei etui wykonane z mocnego plastiku są dostępne w wielu wersjach kolorystycznych i zdobione ciekawymi grafikami. Można tu znaleźć pokrowce zaprojektowane przez znaną markę Guess i cenionego projektanta mody Karla Lagerfelda. Na etui zaprojektowanym przez Karła Lagerfelda zamieszczona jest grafika, która współgra z jabłkiem Apple.

Etui skórzane na iPhone – zalety

IPhone 12 pro max to jeden z nowszych modeli smartfonów firmy Apple. Telefon posiada szklaną obudowę, którą należy chronić w odpowiedni sposób. Etui wykonane ze skóry naturalnej idealnie przylega do smartfona. Zapewnia świetną ochronę i dobrą amortyzację. Wykonane jest ze skóry licowej, garbowanej specjalną metodą i stanowi dopełnienie iPhona 12 pro max. Skóra jest miękka w dotyku i z czasem pokrywa się patyną. Jest tak wykonane, że nie zmienia grubości urządzenia.

Nad projektem etui skórzanego na iPhone 12 pro max pracowali projektanci marki Apple. Etui przeszło szereg testów na każdym etapie produkcji. Dzięki temu skutecznie chroni telefon przed kurzem i zadrapaniami, a także w razie upadku. Jest ono tak zaprojektowane, że zapewnia swobodny dostęp do mikrofonu, głośników i złączy oraz umożliwia ładowanie bezprzewodowe bez konieczności zdejmowania pokrowca. Etui skórzane na iPhone 12 pro max to luksusowy produkt, który nie tylko zapewni ochronę urządzenia, ale też podkreśli jego niepowtarzalny design.