elektronicznyswiat.pl

Elektronika i Multimedia

kamery Dahua
Technologia

Poznaj funkcje oferowane przez kamery Dahua!

Na polskim rynku użytkownicy mogą spotkać szereg rozmaitych dostawców urządzeń do monitoringu wizyjnego. Wśród nich na wyróżnienie zdecydowanie zasługuje marka Dahua. W dzisiejszym artykule przedstawimy funkcje oferowane przez kamery Dahua. Zapraszamy do lektury!

Kilka słów o producencie kamer Dahua

Przedsiębiorstwo Dahua Technology to chiński dostawca wysokiej klasy rozwiązań dla systemów monitoringu wizyjnego. Powstała w 2001 roku w Chinach firma Dahua posiada swoją siedzibę w miejscowości Hangzhou. To właśnie tam inżynierowie i projektanci opracowują nowatorskie systemy monitoringu IP oraz kamery Dahua, które doskonale uzupełniają funkcjonalności oferowane przez instalacje kontroli dostępu KD oraz systemy alarmowe klasy SSWiN.

Najważniejsze funkcje kamer Dahua

Nie sposób wymienić wszystkich funkcji kamer Dahua w jednym artykule, dlatego skupimy się na najważniejszych możliwościach oferowanych przez urządzenia tej marki. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na kodeki kompresji obrazu, gwarantujące skuteczne zmniejszenie objętości sygnału wideo przy zachowaniu rewelacyjnej jakości oraz szczegółowości. W ten sposób oszczędzamy miejsce na dysku twardym rejestratora i zmniejszamy zajętość łącza sieciowego LAN i WAN. Kolejna funkcjonalność oferowana przez kamery Dahua to szereg zaawansowanych funkcji przetwarzania obrazu video. 3DNR, WDR 120 dB, HLC, BLC, AWB i inne rozwiązania zaimplementowane przez producenta sprawiają, że obraz z kamery IP Dahua jest nie tylko szczegółowy, lecz przede wszystkim niezwykle wyraźny, bez względu na warunki oświetleniowe. Warto dodać, że większość urządzeń jest wyposażona w wydajny promiennik podczerwieni. Musimy również wspomnieć o szerokich możliwościach zarządzania oraz podglądu na żywo obrazu z systemu monitoringu Dahua. Producent dostarcza użytkownikowi kompletne rozwiązania, zapewniające możliwość wprowadzania zmian w konfiguracji, przeglądania obrazu archiwalnego czy podglądu live z poziomu aplikacji mobilnej, interfejsu WEB oraz dedykowanego oprogramowania. To wszystko z dowolnego miejsca podłączonego do internetu!

Kamery Dahua – dlaczego warto je wybrać?

Bez wątpienia kamery Dahua charakteryzują się szeregiem zalet! Poniżej wymieniliśmy najważniejsze korzyści, płynące z wyboru urządzeń tego producenta.

  • Solidne wykonanie – w ofercie dostępne są zarówno produkty dedykowane do zastosowań wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz budynków. Użytkownicy zyskują możliwość doboru kamer IP wyposażonych w wandaloodporne obudowy niepodatne na działanie zmiennych warunków atmosferycznych.
  • Doskonała praca w zróżnicowanych warunkach oświetleniowych – połączenie zaawansowanych algorytmów przetwarzania obrazu wraz ze sprzętowym wspomaganiem rejestracji obrazu w nocy (promiennik IR) sprawia, że kamery Dahua oferują świetną jakość niezależnie od warunków oświetlenia.

Możliwość pracy w systemie lub autonomicznej – w zależności od potrzeb, użytkownik ma możliwość wyboru

  • oraz konfiguracji urządzeń pracujących w systemie monitoringu, jak i pojedynczych kamer niepołączonych z rejestratorem.

Dodajmy, że w ofercie znajdują się urządzenia wspierające technologię Power over Ethernet. Kamery Dahua PoE to produkty, które możesz zasilić z użyciem skrętki komputerowej, bez potrzeby prowadzenia dodatkowego okablowania.

W jakim sklepie kupisz kamery Dahua w korzystnej cenie?

Zakup kamer monitoringu wizyjnego to decyzja, która powinna być poprzedzona wcześniejszy researchem i określeniem potrzeb. W gąszczu rozmaitych rozwiązań, dostępnych w sklepach, łatwo się pogubić, dlatego tak ważna jest współpraca z zaufanym dostawcą sprzętu do monitoringu. Zdecydowanie warto postawić na sprawdzonego partnera w tym zakresie! Jeżeli szukasz zaufanego partnera w budowie systemów monitoringu wizyjnego, to postaw na sprawdzonego dostawcę i wybierz sklep internetowy EC System! W szerokim asortymencie produktowym znajdziesz profesjonalne kamery Dahua w rewelacyjnej ofercie cenowej. Doświadczeni fachowcy zapewnią Ci rzetelne wsparcie w doborze najlepszych urządzeń, spełniających określone przez Ciebie potrzeby.

Materiał zewnętrzny