elektronicznyswiat.pl

Elektronika i Multimedia

etui
Multimedia

Akcesoria dla smartfonów

Smartfony są to urządzenia, które towarzyszą ich użytkownikom przez cały dzień. Dostępne aplikacje umożliwiają usprawnienie wielu czynności dnia codziennego i umilają wolne chwile. W smartfonach można przechowywać ulubioną muzykę, zdjęcia i dokumenty. Z pewnością przyda nam się etui na telefon oraz szkło hartowane na wyświetlacz, co pomoże zapobiec uszkodzeniu telefonu w przypadku zalania lub upadku na twardą powierzchnię. Dodatkowym problemem może okazać się brak dostępu do kontaktów w telefonie i innych, ważnych danych.

Etui dla smartfonów

Pokrowce na telefon to najczęściej sprzedawane gadżety, które są dostępne w różnych fasonach wykonanych są z różnych materiałów. Dużym zainteresowaniem cieszy się usługa umożliwiająca spersonalizowanie silikonowego etui na telefon. Kreatory do personalizacji dostępne na stronach niektórych sklepów internetowych są bardzo proste w obsłudze. Mało tego można stworzyć samodzielnie jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny produkt. Etui własnoręcznie zaprojektowane sprawdzi się jako prezent z okazji urodzin, imienin lub jako wyraz sympatii dla bliskiej osoby. Można na nim zamieścić własnoręcznie zaprojektowaną grafikę, zdjęcie lub napis. Jest to gadżet, który wyróżni jego właściciela i będzie wskazówką jaki ma on gust i charakter. Osoby, które preferują klasyczny, elegancki styl, z pewnością zainteresuje pokrowiec na smartfona wykonany z wysokogatunkowej, licowej skóry. Skórzane etui na telefon jest dostępne w kilku wersjach. Bardzo wygodny jest model z kieszonkami do których można włożyć karty kredytowe i dokumenty. Ciekawy, oryginalny pomysł na zabezpieczenie telefonu, to obudowa wykonana ze specjalnie wyselekcjonowanego drewna. Jest to produkt wyróżniający się fakturą, zapachem i tym, że nie ma dwóch kawałków drewna, które by były identyczne.

Wybór idealnego pokrowca na telefon

Idealne etui na telefon powinno być praktyczne i odpowiadać pod względem estetycznym. Poza zabezpieczeniem przed uszkodzeniem, dobrze dopasowane etui na telefon gwarantuje pewny chwyt, ułatwia wsuwanie telefonu do kieszeni, chroni tył telefonu przed zarysowaniem i niweluje skutki nieszczęśliwych zdarzeń. Silikonowe etui jest wykonane z wytrzymałego poliwęglanu i można je samodzielnie personalizować. Model ten jest wygodny dla osób, które potrzebują mieć ciągły dostęp do ekranu dotykowego. Przy wyborze etui na telefon należy się kierować własnym gustem i preferencjami. Warto zwrócić uwagę na pokrowce zaprojektowane przez znanych kreatorów mody, takich jak Karl Lagerfeld czy Guess. Są one dostępne w wersjach przeznaczonych dla iPhonów.