elektronicznyswiat.pl

Elektronika i Multimedia

Elektronika

Ciekawe aplikacje na androida

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że obecnie dostępnych jest mnóstwo interesujących aplikacji na androida. Nie wszyscy wiedzą czym kierować się przed podjęciem ostatecznej decyzji o wyborze. Które ciekawe aplikacje na androida warto zainstalować?

Snapseed

Aplikacja Snapseed jest doskonałym rozwiązaniem przede wszystkim dla osób, które uwielbiają wykonywać zdjęcia smartfonem, a także są zainteresowane ich udoskonaleniem. Warto wiedzieć, że liczba opcji znajdujących się we wspomnianej aplikacji jest ogromna. Użytkownik ma zatem możliwość wydobycia z poszczególnych zdjęć tego co jest w nich najlepsze. Godny uwagi jest fakt, że aplikacja dostępna jest nie tylko na smartfony z Androidem, ale również iPhony. Doskonale zda egzamin w przypadku osób początkujących.

Evernote

Evernote skierowana jest przede wszystkim do osób, które są przytłoczone codziennymi obowiązkami. Aplikacja jest przede wszystkim niezwykle prosta. Użytkownik nie powinien mieć większych problemów ze zrobieniem notatki czy odznaczeniem jej po wykonaniu określonego zadania. Godny uwagi jest fakt, że omawiana aplikacja posiada bardzo dużą liczbę funkcji. Można nawet dodawać załączniki.

Squid

Jest to aplikacja skierowana dla osób, które uwielbiają przeglądać przy porannej kawie najciekawsze informacje. Użytkownik może wybrać kategorię, która będzie zdecydowanie najbardziej go interesowała. Należy do nich zaliczyć: Zwierzęta, Technologie, Moda, Sport czy Podróże. Wystarczy otworzyć aplikację, a następnie przeglądać bardzo duże ilości newsów. Istnieje również opcja zapisania danego artykułu na później, w przypadku braku możliwości przeczytania go w danym momencie. Użytkownik może ponadto w niezwykle prosty sposób zrobić notatki. Każdy z artykułów można oczywiście udostępnić.

Ajwendieta

Jest to z kolei aplikacja skierowana do osób, które są zainteresowane zadbaniem o swoje zdrowie. Zdecydowana większość osób jest zdania, że doskonałym rozwiązaniem byłoby posiadanie aplikacji, która praktycznie w każdym momencie będzie służyła wskazówkami dotyczącymi zdrowego odżywiania.

Ajwendieta nie jest jeszcze powszechnie znaną aplikacją, jednak ma znacznie więcej atutów niż mogłoby się wydawać. Godny uwagi jest fakt, że została stworzona przez rodzimych twórców. W aplikacji ponadto można znaleźć bardzo dużą liczbę przydatnych informacji na temat zdrowych produktów. Możliwe jest również stworzenie własnego dzienniczka odżywiania czy treningów.

Do zdecydowanie najczęściej wymienianych zalet należy także zaliczyć opcję stworzenia listy zakupów. Użytkownicy mogą oczywiście korzystać z poradnika dietetycznego. Aplikacja jest świetnym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które chciałyby zadbać o swój organizm czy poprawić sylwetkę.

Brain Focus

Aplikacja doskonale zda egzamin w przypadku osób, które mają na co dzień ogromne problemy ze skupieniem uwagi. Użytkownik może pobrać Brain Focus, a następnie uruchomić ją w momencie, gdy będzie miał zadanie do rozwiązania. Zamysł aplikacji polega na tym, aby dana osoba pracowała przez 25 minut bez przerwy. Następnie przez 5 kolejnych minut można pozwolić sobie na odpoczynek. Z kolei po czterech sesjach użytkownik ma możliwość zrobienia sobie zdecydowanie dłuższej przerwy. Aplikacja będzie świetnym rozwiązaniem dla osób, które mają ogromne problemy z samodyscypliną.

Skycash

Jest to kolejna niezwykle przydatna aplikacja na Androida. Skycash będzie doceniona przede wszystkim przez osoby, które bardzo dużo podróżują nie tylko i wyłącznie po mieście, ale również autostradach. Dzięki aplikacji użytkownik może dokonać zakupu biletu na autobus, do kina czy zapłacić za taksówkę.

Menedżer Wydatków

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że według bardzo dużej liczby osób przydatne aplikacje pozwalają efektywnie oszczędzać. Menedżer Wydatków jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które miały poważne problemy z kontrolowaniem wydawanych pieniędzy. Aplikacja pozwala bowiem użytkownikowi śledzić wszystkie wpływy, a także wydatki. Można również zrobić przegląd na koniec miesiąca. Bardzo często wymienianą zaletą aplikacji jest opcja dodawania paragonów. Rekomendowane jest przetestowanie tej aplikacji.