elektronicznyswiat.pl

Elektronika i Multimedia

doładowanie do telefonu
Lifestyle

W Żabce kupisz doładowanie do telefonu oraz zarejestrujesz starter!

Żabka od wielu lat wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, wprowadzając coraz to nowsze usługi. Poza doładowaniami do licznika prądu, nadawaniem paczek, wypłacaniem gotówki, opłacaniem rachunków czy kupowaniem kart podarunkowych w punktach Żabka możliwe jest także zakupienie startera, jego rejestracja i doładowanie do telefonu. Opcja ta zapewnia szereg profitów oraz szybki dostęp do usług bez konieczności wizyty w salonie operatora. Sprawdź, jakie korzyści zapewnia korzystanie z usług telekomunikacyjnych w sklepie Żabka.

Starter Nju Mobile oraz jego rejestracja w Żabce

Zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami ustawy antyterrorystycznej możliwe jest używanie wyłącznie telefonów z zarejestrowanymi kartami SIM, aby dany numer przypisany był do konkretnego użytkownika. Czynność tę wykonać można w salonach operatorów sieci czy placówkach pocztowych, ale nie tylko. Kupując w Żabce starter Nju Mobile lub starter innego operatora sieci komórkowej, można go łatwo i szybko zarejestrować. Do tego niezbędne jest okazanie dowodu osobistego czy paszportu oraz podanie danych osobowych, takich jak numer telefonu, PESEL oraz imię i nazwisko. Dane te są weryfikowane, a następnie przekazywane do operatorów dzięki specjalnej aplikacji. Rejestracja numeru komórkowego jest w pełni bezpieczna, dane nie są przechowywane przez oddziały, a jedynie przesyłane dalej.

Doładowanie do telefonu kupisz w Żabce szybko i sprawnie

Posiadanie telefonu na kartę to pełna kontrola nad wydatkami. To użytkownik sam decyduje o wysokości kwoty, za którą kupi doładowanie do telefonu. Uniknąć w ten sposób można zdecydowanie zawyżonych rachunków związanych z przypadkowymi płatnymi połączeniami czy płatnymi subskrypcjami. W sklepach sieci Żabka zakupić można doładowanie Play, Orange, T-Mobile, Heyah, Plus oraz wielu innych operatorów. Sama czynność zajmuje niewiele czasu i jest niezwykle prosta, a wysoce rozbudowana sieć punktów Żabka sprawia, że każdy mieszkaniec średniego lub dużego miasta może przeprowadzić je w niedalekiej odległości od domu.

Doładowanie Play z Żabki to wygoda i bezpieczeństwo

Kupując doładowanie do telefonu w sklepie Żabka, otrzymuje się jednorazowy kod, który należy wprowadzić w swoim telefonie. W przypadku sieci Play kod na doładowanie Play należy wprowadzić po wybraniu na klawiaturze numeru *100*, wpisaniu czternastocyfrowego kodu i zatwierdzeniu go #. W ten sposób na nasze konto zostanie dodana kwota, za którą kupione zostało doładowanie.

Artykuł sponsorowany